Премікс для бройлерів - джерело корисних речовин, запорука успішного вирощування

Купіть премікс для бройлерів: їм для швидкого і здорового зростання потрібні вітаміни і мікроелементи. Який і де, зараз розповімо.

Премікс для бройлерів - це найбільш відповідна добавка до корму. Щоб виростити хороших домашніх птахів, сприятливих домашніх умов може не вистачити. Адже цей процес не такий простий, як може здатися спочатку. Особливі труднощі стосуються курчат-бройлерів, для яких характерне вигульне утримання. Та й з віком бройлери проявляють чималу вимогливість до якості кормів та умов утримання.

Бройлери досить стійкі до хвороб і стресів. Для їх вирощування в домашніх господарствах можна застосовувати декілька методів, але найбільш вдалий і спрощений спосіб - вирощування під квочкою в поєднанні з преміксами для птиць-бройлерів.

Який премікс для бройлерів підійде найкраще?

Представляємо вашій увазі премікс "Бройлер", 1 %. До його складу входить така кількість корисних речовин:

- вітамінів: А - 800000 МО, Д3 - 150000 МО, Е - 1,0 г, К3 - 0,2 р, В1 - 0,1 г, В2 - 0,3 г, В3 - 0,8 м, В4 - 25,8 г, В5 - 3,0 г, В6 - 0,1 г, В12 - 2,5 мг, Вс - 0,05 г, С - 2,5 г;

- мікроелементів: залізо - 4,5 м, марганець - 2,5 м, кобальт - 0,1 г, цинк - 5,0 г, мідь - 0,25 г, йод - 0,07 г.

Завдяки такому вітамінно-мінеральному складу, підвищується поживність основного корму, значно поліпшується кормова цінність. Як результат - зменшується витрата корму на одиницю продукції (1 кг приросту живої маси, десяток яєць, 1 л молока), підвищується рівень продуктивності птиці до 15 %, а також скорочуються витрати на придбання ветеринарних лікарських препаратів.

Вся суть в тому, що дію вітамінно-мінеральних добавок спрямовано на підвищення перетравності різних поживних речовин комбікорму на 15-20 %, а також на їх засвоєння організмом тварин. Вітаміни і мікроелементи активізують ферментативну, імунну та гормональну системи тварини. У результаті зміцнюється їх здоров'я і підвищується плодючість. За рахунок дії мікроелементів і вітамінів з організму виводяться токсичні продукти травлення, радіоактивні і отруйні речовини, які перед цим потрапляють в організм з навколишнього середовища або з водою і кормом.

Важливо знати: "Бройлер" можна вносити тільки в охолоджений корм. Використовувати його одночасно з іншими поживними добавками неприпустимо. Зберігати потрібно в сухому прохолодному місці окремо від хімікатів.

Цей премікс дуже простий у застосуванні, не завдасть вам зайвого клопоту. Його потрібно додавати в свіжоприготований корм, ретельно при цьому перемішуючи. Виходить чудова їжа для птиці, з хорошим балансом вітамінів і мікроелементів.

Де купити премікси?

Звичайно, ж у виробника, у перевіреного і надійного, як наприклад ТОВ "Айкам". "Бройлер" - це розробка його висококомпетентних співробітників. Щоб постачати споживачам якісний продукт, вони працюють за деякими основоположними принципами: точно дозують хімічні елементи, добре змішують, рівномірно розподіляють макро і мікро дози в кожній порції.

Сучасне технологічне обладнання, інноваційні розробки і висока кваліфікація працівників - ось ті складові, які забезпечують бездоганну якість суміші. А саме: збереження активності добавок, що вводяться, як у процесі виготовлення, так і при транспортуванні і зберіганні кінцевого корму.

Якщо ви досі сумніваєтеся в необхідності вітамінно-мінеральної добавки і її користі, пропонуємо премікс купити і на практиці оцінити всі його плюси. Ми впевнені, що ви не пошкодуєте!