Нові ветеринарні препарати, без яких не обійтися або Профілактика ендометриту, щоб уникнути лікування

Нові ветеринарні препарати, використання їх у комплексі для профілактики та лікування ендометриту - це чудовий спосіб допомогти вашим тваринам попередити появу або позбутися від хвороби. Купити ліки пропонує ТОВ "Айкам" - найкращий виробник в Україні.

Але давайте про все по порядку. У господарствах, де корови молочного напряму утримуються в промисловому масштабі, сьогодні отримала значне поширення післяродова патологія. Вона супроводжується розповсюдженням інфекційного агента колі-, стрепто-, стафілококів та інших. Без лікування з використанням внутрішньоматкових препаратів не обійтися.

Найчастіше ендометрити з'являються при скупченому розміщенні корів після отелень (в родильні, при близькому розміщенні на прив'язі). Проблему необхідно вирішувати і то негайно!

Треба лікувати ендометрій у корови? Робимо такі дії.

Звертаємося за допомогою до ТОВ "Айкам"

Підприємство більше десяти років розробляє і виготовляє різного роду ветеринарні препарати, лікувально-профілактичні премікси для сільськогосподарських тварин і птиці. За цей час заслужило добру славу і цілком справедливо вважається одним з найкращих в Україні. Звернутися до нього за ліками - 100 % правильне рішення.

Фахівці здійснюють сучасний підхід до справи, тому їх продукція - це дійсно нові ветеринарні препарати. Вони не мають аналогів за рівнем якості, а це ой як важливо.

Купуємо нові ветеринарні препарати

Для комплексного лікування різних форм ендометриту знадобляться:

- внутрішньоматкові препарати на основі ДМСО (диметилсульфоксиду), такі як дифур, диометр і т.д. Вони мають транспортну властивість: діюча речовина в порожнині і тканинах матки, а також в тазовій порожнині розподіляється рівномірно (дуже важливо при ризику розвитку перитоніту);

- препарати, тонізуючі матку (утеротон, окситоцин, міметон, амінотон м-4 та інші);

- інші препарати загальностимуляційної патогенетичної дії (іхглюковіт, ліпотон, АСД 10%-ий р-н на тривітаміні...).

Використовуємо перевірені техніки для профілактики і лікування

Профілактика і лікування з допомогою нових ветеринарних препаратів найбільш ефективні при використанні комплексних схем.

Наведемо спосіб профілактики на прикладі корів з удоєм понад 5500 кг, якщо хвороба в господарстві поширена більш ніж на 15 %.

За 15 днів до отелення необхідно ввести внутрішньом'язово 10 мл селетона. Після отелення - 150 мл дифура внутрішньоматково, 10 мл амінотона М-4 внутрішньом'язово. Проконтролювати ситуацію потрібно на третю добу. При наявності виділень провести обробку повторно. При простежуванні на 23 добу субінволюції матки, розвитку ендометриту потрібно зробити масаж і провести відповідне лікування. Якщо все добре, варто виконати стимулювальну терапію: 2 мл естрофана і 15 мл ліпотона ввести внутрішньом'язово. Це дозволить знизити до мінімуму захворюваність післяпологовими патологіями в господарствах, підвищити заплідненість і вихід телят.

Краще всього, звичайно, обходитися профілактикою і не доводити справу до лікування. Але якщо хвороба таки наздогнала, а ви не знаєте, що робити, зверніться до професіоналів.

Якщо знати, як лікувати, чим лікувати і де купити ветпрепарати, варті уваги, то позитивний результат гарантований. Купуйте нові ветеринарні препарати у ТОВ "Айкам", щоб лікування було максимально ефективним.