Добавки для свиней і поросят: зміни не змусять чекати

Ніколи раніше не використовували добавки для свиней і поросят? Прийшов час, нікуди тягнути!

Чи помічали ви, що поросята ростуть не так швидко, як вам би того хотілося, часто хворіють, якість і харчова цінність м'яса і сала - далекі від ідеалу? Ось і ми про це говоримо, треба негайно усувати проблеми!

Представляємо вашій увазі кілька добавок (мінерально-вітамінних) - БМВД, які допоможуть владнати згадані проблеми.

Добавки для свиней

БМВД для свиней на відгодівлі 10 % «Крепиш» (1 кг преміксу на 10 кг кормових сумішей). До складу входять всі необхідні білки, різні вітаміни і мінеральні речовини. А саме мінеральні речовини й необхідні для збалансування кормових раціонів свиней на відгодівлі.

Застосування добавки для свиней "Крепиш":

- збільшує стабільні прирости на 700-750 г/добу;

- сприяє отриманню доброякісної м'ясної продукції;

- багаторазово підвищує стресостійкість;

- покращує здоров'я тварини, загальний стан організму.

"Крепиш" не містить заборонених харчових компонентів!!! Всі його складові стабільно зберігають свою активність в процесі приготування корму і при його використанні.

Узагальнимо: добавки для свиней - джерела, багаті енергією, що сприятливо позначається на загальному стані і розвитку тварин. Вони практичні у застосуванні, оскільки добре змішуються з кормом.

Рекомендовані для застосування як в приватних господарствах, так і на спеціалізованих фермерських підприємствах (чисельність поголів'я свиней не має значення). До цих рекомендацій добрі господарі і прислухаються. І їх багато. БМВД широко використовують в сучасному господарстві.

Добавки для поросят

БМВД для поросят до 2 місяців 20 % «Здоров'я» (1 кг преміксу на 5 кг кормових сумішей). До складу також, як і у премікси для свиней, входять білки, різні вітаміни, мінеральні речовини. Склад спеціально скомпонований для збалансування кормових раціонів і потреб організмів поросят від 0 до 2 місяців.

Застосування добавки для поросят "Здоров'я":

- збільшує збереження тварин у 1,5-3 рази;

- збільшує прирости молодняку на 15-20 %;

- зменшує витрати на вирощування до 25 %;

- знижує захворювання рахітом, зобом, недокрів'ям, ймовірність захворювань печінки тощо;

- покращує перетравність і засвоєння поживних речовин, сприяє формуванню корисної мікрофлори шлунково-кишкового тракту;

- покращує якість і харчову цінність м'яса і сала;

- знижує стрес після відлучення поросят.

Балансування БМВД розробляється з урахуванням призначення - годування поросят за вітамінним складом, макро і мікроелементами.

Застосовуючи ці добавки для свиней і поросят від ТОВ "Айкам", ви будете радіти змінам у вашому господарстві, які будуть відбуватися на очах!

Щоб дізнатись ще більше інформації про продукцію, запитати все, що вас цікавить про неї, відвідайте сайт підприємства: http://aikam.com.ua/.