Премікс для телят і корів - марна трата грошей?

Якщо у вас виникло запитання, чи варто купувати премікс для телят і корів, поспішаємо вас запевнити: звичайно ж, це не марна трата грошей. Його можна і потрібно купувати. Адже завдяки преміксу вдасться досягти приголомшливих результатів без зайвих силових, часових і грошових витрат.

Якщо ви ще не занадто добре орієнтуєтеся, які переваги з'являються при використанні добавок, ми вам про це розповімо. Але перше, що б ми хотіли, щоб ви засвоїли з цього матеріалу - це те, що премікс в наш час - не примха, а необхідність. І поки ви сумніваєтеся, ваші конкуренти активно впроваджують сучасні аспекти в своє виробництво. Не відставайте, а краще - ідіть завжди на крок попереду!

Премікс - що воно таке?

Премікс для телят, поросят, курчат, а також для дорослих тварин (корів, свиней, курей) і будь-яких інших - це суміш білкових речовин/добавок і їх носіїв (борошно, висівки, або будь-яка інша речовина, що адсорбує на своїй поверхні біодобавки). Призначення носія - з'єднувати всі компоненти в єдину суміш - премікс. А от призначення добавок - набагато важливіше, адже вони і є тими речовинами, через які вся суміш застосовується.

Існує 2 загальні види преміксів за змістом активних речовин: вітамінні та терапевтичні. Перші містять велику сукупність вітамінів і мінералів, другі - крім вітамінів, лікарські препарати в малих дозах. Таким чином лікарські премікси застосовуватися для профілактики різних захворювань у тварин.

Яке призначення преміксів?

Призначення вітамінних преміксів - зміцнення організму свині чи корови, підвищення неспецифічного захисту та більш ефективне формування природних захисних механізмів у молодняка.

Почнемо з головного: премікси є добавкою до корму і не можуть його замінити. Тому самим преміксом не обійтися, завжди повинні використовуватися плюс до стандартних кормів. Частка добавок в загальному раціоні тварини повинна перебувати в межах 20%. Якщо не додати, тварини можуть недоотримувати необхідні вітаміни чи мінерали. Якщо дати більше, то тварини будуть відчувати брак поживних речовин.

Призначення преміксу залежить від його виду та від тварини, для якої його виготовили.

Якщо говорити про корів, то премікс застосовується в основному для прискорення обмінних процесів в організмі тварини. Біологічно активні речовини, які входять до складу преміксу, активують метаболізм. Таким чином збільшується кількість корму, який вживає корова, а також швидкість розпаду їжі в організмі. Результат виходить просто чудовим: корова дає куди більше молока, чого і добивалися!

Якщо спробувати розібратися у використанні преміксів для годівлі телят, то основна мета - трохи інша. А саме: прискорення процесів катаболізму - синтезу власних білків з матеріалу, одержуваного з кормом. Це дозволяє телятам рости швидше.

Увага: не путати застосування преміксів для телят з гормональними речовинами. Швидкий ріст тварини при вживанні телям преміксів пояснюється лише прискоренням обмінних процесів, а зовсім не впливом на гени.

До того ж премікс для телят зміцнює організм, не впливаючи при цьому на якість м'яса і молока, яке буде отримане згодом від корови.

Як бачимо, ніякої трати грошей, суцільні переваги!

Вже готові купувати премікси для телят і корів? Тоді вам на сайт виробника ТОВ "Айкам" для оформлення замовлення: http://aikam.com.ua/ru/.