Ветеринарні препарати

Кожен власник домашньої або сільськогосподарської тварини повинен розуміти і знати, що їм потрібні не тільки ласка, а й ретельна турбота і догляд. Підприємство "Айкам" пропонує Вам купити ін'єкційні ветеринарні препарати "Альфасан" тільки найвищої якості, які були вироблені в узгодженні з правилами поточної відповідної виробничої практики (GMP). Ми тісно співпрацюємо з виробниками ветеринарних препаратів і можемо з упевненістю заявити, що всі медикаменти виконуються тільки під суворим контролем протягом всього виробничого процесу.

Завдяки постійному контакту з виробниками і клієнтами наше підприємство відмінно поінформоване про всі новинки ветеринарних препаратів. Ми завжди готові допомогти Вам вибрати відповідний товар.

Alfasan (Альфасан) - нідерландська фірма, яка виробляє ветеринарні препарати.

Один з них це Мультивітамін - це розчин для ін'єкцій, який складається з жиро- і водорозчинних вітамінів і речовин і емульгатора.

Фармакологічні характеристики
Мультивітамін ін'єкційний - це поєднання жиро- і водорозчинних вітамінів.Вітаміни відіграють дуже важливу роль у процесі метаболізму в якості каталізаторів і потрібні для виконання важливих функцій організму.

Відомості
Мультивітамін використовують для профілактики та якісного лікування гіповітамінозів у тварин і хвороб, що розвиваються на їхньому тлі, а ще в період після захворювання, щоб тварина могла швидко реабілітуватися. Також ін'єкційний препарат потрібен і як підтримуючий препарат для ослаблених тварин.

Дози
Мультивітамін ін'єкційний вводять внутрішньом'язово або підшкірно з урахуванням виду і віку тварини. При потребі ін'єкції продукту дозволено повторити з проміжком 10-14 днів. Альфасан сумісний з іншими лікарськими засобами та кормовими добавками.


Дія ін'єкційного препарату зумовлена якостями компонентів, що входять до його складу.
Вітаміни активізують метаболічні процеси, збільшують імунітет організму. Поєднання вітамінів категорії В прискорює енергетичний обмін, ініціює біохімічні процеси. Продукт сприяє нормалізації обміну речовин в організмі, збільшує його резистентність, регулює мінеральний обмін, позитивно впливає на формування і продуктивність сільськогосподарських тварин.

Купити ветеринарні препарати "Альфасан" можна в компанії "Айкам". Асортимент препаратів постійно розширюється.

Ми завжди допоможемо Вам у виборі необхідних товарів для Ваших вихованців. Ми завжди готові дати Вам кваліфіковані консультації по всіх видах ветеринарних препаратів і вітамінів для будь-яких сільськогосподарських тварин.