Вакцини


Хвороби сільськогосподарської птиці виникають не тільки в результаті неправильного годування і порушення режиму утримання. Бездоганні умови пташника не можуть забезпечувати безумовний захист птиці від захворювань. Тому підприємство "Айкам" радить Вам використовувати профілактичні ветеринарні засоби, які можуть попередити різні хвороби птахів. У тому випадку, якщо птахи сильно захворіли - профілактика марна, потрібно використовувати якісні вакцини "Біовак". Вірний діагноз і високоякісні препарати, знайти які Ви можете в нашому каталозі - гарантія вдалого лікування птахів.

Для результативної профілактики птахів ми рекомендуємо медикаменти від ізраїльського виробника "Біовак". Основний напрямок діяльності компанії - створення вакцин для профілактики і лікування хвороб сільськогосподарських тварин.

Всі ветеринарні препарати, які реалізує ТОВ "Айкам", безпечні для здоров'я птиці за умови дотримання інструкції із застосування препарату. М'ясо сільськогосподарської птиці, яка вживала ветеринарні речовини, не є небезпечним для здоров'я людини.

Застосовуючи ветеринарні речовини "Біовак", потрібно врахувати всі особливості сільськогосподарських птахів. У випадку з пернатими потрібно використовувати лише високоякісні ветеринарні речовини. Сільськогосподарська птиця дуже вразлива до інфекцій, особливо в зимову пору або навпаки, коли в пташнику сильно підвищується температура. У такому випадку радимо Вам купити препарати для птахів "Біовак" в компанії "Айкам".


Безпека медикаментів доведена дослідним шляхом. Вони не чинять негативного впливу на стан домашньої птиці. Препарати, які пропонує компанія "Айкам" - високоефективні. Наші засоби допомагають у боротьбі з захворюваннями, у зміцненні здоров'я виводку і в досягненні багатьох інших цілей. Їх можна використовувати в приватному підсобному господарстві, на крупній фермі або птахофабриці.

Замовивши ветеринарні препарати для профілактики і лікування хвороб сільськогосподарської птиці в компанії "Айкам", Ви гарантовано купуєте високоякісний товар. Всі заявки обслуговуються в найкоротші терміни. Для покупки ветеринарних речовин зв'яжіться з нами, зателефонувавши нам за контактними телефонами. Ми завжди готові дати вам консультації і допомогти вибрати відповідний препарат.