Як правильно вибрати ветеринарний препарат?

Багато хто із ветеринарних спеціалістів, та й не тільки, задавався ціллю, а як ПРАВИЛЬНО вибрати той чи інший ветеринарний засіб для тварин?!

Реклами по телебаченню Ви не побачите, по радіо не почуєте – не вигідно, цільова аудиторія не та! На жаль, тваринка ніколи не прийме самостійне рішення - що їй краще прийняти, в якій дозі і як після того себе почуватиме. Тут уже господарям потрібно вирішувати, що вибрати із всього того різноманіття!

Зараз величезна кількість ветеринарних препаратів на ринку України. Є тут як вітчизняні ветеринарні лікарські засоби для тварин, так і зарубіжні. Люди ще із часів застою звикли думати, що «імпортне» - це якість (бо тільки таке колись можна було дістати), а «місцеве» не варте уваги (бо його не було, так як взагалі не виробляли). На разі це вже хибне твердження, так як українці навчилися робити дійсно якісні ветеринарні лікарські препарати. Так, зазвичай це «копії» тих зарубіжних ветеринарних засобів, які в Україні стали «бестселерами» і завоювали значну повагу ветеринарних спеціалістів. Із року в рік наші українські ветеринарні компанії намагаються ламати старі стереотипи, і послідовно, крок за кроком відривати той шмат «імпортного пирога», що славиться гарною і яскравою етикеткою, формою упаковки і, безперечно, якістю і скажу я Вам – у «наших» це непогано виходить, хоч і не тільки на тлі економічної скрути в країні, що є в першу чергу, але і ростом якості самої української ветеринарної продукції і послуг, що вони надають.

На жаль сьогодні споживач найчастіше вибирає те, що «по кишені»! Лікує, не отримує результату і думає: щось не так, чомусь не допомогло, у мене напевно особливий випадок, потрібно щось інше, таке ж і недороге! І так кілька разів, аж поки не втомиться від зусиль, трати коштів, або, не дай Бог, поки не втратить улюбленця на подібних експериментах. Потім все таки візьме щось дорожче і забуде про проблему, може не надовго. Профілактувати потрібно, а не лікувати, але це вже інша історія.

Зарубіжне - це безперечно гідна продукція, і більшість використовує саме її, але не вся варта уваги, застосування і потрачених на неї коштів.

Звичайно, Ви можете проконсультуватися із знайомим ветеринарним лікарем, спеціалістом-консультантом виробника, або піти в ветеринарну аптеку і спитати у спеціаліста-продавця. І що вони Вам порадять? Правильно! Те, що знають або чули, або пробували, ну й інколи саме те, що потрібно більше продати.

Рекомендацією могло б слугувати правило - застосовувати і купувати саме ті ветеринарні препарати, що перевірені величезним досвідом їх дії і отриманими результатами.

Запитуйте, консультуйтеся, читайте, шукайте додаткову інформацію в інтернеті! Чим більше Ви назбираєте думок, відгуків, тощо – тим більше шансів прийняти правильне рішення саме в вашому конкретному випадку, ну й звісно менше набити власних шишок!

Зверніться до нас, і ми допоможемо Вам вибрати ветеринарні препарати для тварин!