Навіть хороший догляд за свійськими тваринами та птицею не може попередити їх захворювання. Для того, щоб бути “озброєним” перед недугою, потрібно мати у ветеринарній аптечці необхідні медичні засоби. Широкий асортимент медичної продукції ви можете знайти на сторінках інтернет-представництва виробника ветеринарних препаратів “Айкам”.

“Айкам” - ексклюзивні препарати для кожної з ваших тварин

Якщо ви не впевнені в доцільності прийому того  чи іншого препарату, зверніться за допомогою до спеціалістів. Наші ветеринари проконсультують вас з питань вибору ветеринарних препаратів, залежно від поставлених цілей: профілактика захворювань, лікування хвороб різної патології, дезінфекція приміщень.

Виключно всі ветеринарні препарати мають відповідні сертифікати, що засвідчують їх якість. Це підтверджує ефективність препаратів та виокремлює їх на рівні з аналогами.

Унікальність “Айкам” полягає в тому, що підприємство займається виготовленням деяких препаратів, які не мають аналогів в Україні та Європі. Для працівників Центру їх робота є справжнім покликанням у боротьбі з хворобами тварин.

Підприємство “Айкам” працює з 2001 року та протягом усього цього часу займається виготовленням ветеринарних препаратів, які вже завоювали довіру українців, а також створенням нових. Тут ви можете знайти якісні та ефективні тканинні препарати, препарати, що нормалізують обмін речовин, антимікробні препарати, препарати для лікування гінекологічних та акушерських захворювань, препарати для лікування маститів та багато іншого.

Ветеринарні апарати від “Айкам” - якість перевірена часом

Підприємство виготовляє продукцію для різних видів тварин (бики, корови, свині, собаки, коти, зайці, індики, гуси, кури) та враховує при цьому їх індивідуальний фізіологічний стан. Оскільки “Айкам” співпрацює з науково-дослідницькими лабораторіями Воронезького Інституту фармакології, патології і терапії, Київського Інституту ветеринарії УААН, Харківської ОГЛВМ, Харківського ІЕКВМ, то це дозволяє йому виготовити ту продукцію, що відрізняється своєю ефективністю. Така робота дозволяє коригувати склад преміксів та інших препаратів. За багаторічний час співпраці з даними лабораторіями, підприємство “Айкам” отримало стабільні результати за основними виробничими показниками, незважаючи на тривалий термін експлуатації комплексу.

Таким чином Центру сьогодні вдається забезпечувати українські сільськогосподарські підприємства необхідними ветеринарними препаратами та турбуватись про здоров’я тварин. Свідченням цього є численні нагороди “Айкам”, серед яких “Товаровиробник року 2011” та “Зірка якості 2011”.

Компанія “Айкам” пропонує тільки якісні, сертифіковані лікарські засоби для тварин та ветеринарні препарати, виробництво яких ретельно контролюється. З ветеринарними препаратами від нашої компанії ви подаруєте здоров'я, довголіття та безпеку вашим тваринам.