Свинина є одним із найпопулярніших видів м’яса в Україні. Страви з неї постійно прикрашають родинний стіл на всілякі свята. Однак не багато сільсько-господарських підприємств можуть запропонувати якісну свинину. Якщо ви займаєтесь вирощуванням та продажем свиней і відноситесь до категорії тих с/г підприємств, які турбуються про якість власного продукту, тоді цей матеріал для вас.

Найсуттєвішим способом підвищення ефективності домашнього свинарства є метод годівлі. Використання збалансованих преміксів для вигодовування свиней у поєднанні з комбінованими сумішами кормів, сприяє нормальному розвитку тварини.

Спостереження довело, якщо тварин годувати преміксами, то апетит поросят до двомісячного віку зросте на 4–10%, жива вага при цьому віці досягне 17–18 кг, а середньодобовий приріст зросте на 12–14%. Застосування преміксів для свиней від підприємства “Айкам” підвищує продуктивність тваринництва в середньому на 10-25%.

Завдяки преміксам скорочується захворювання поголів’я на 20-40% і витрата кормів на 8-15%. Адже використання преміксів для свиней від підприємства “Айкам” нормалізує обмінні процеси, стимулює апетит, збалансовує раціон поживних речовин.

Премікси для свиней від підприємства “Айкам” - це високотехнологічний продукт, який забезпечує збалансованість вітамінно-мінеральної частини раціону свиней. Біологічно активні речовини в преміксах включають мікроелементи, амінокислоти, мінеральні речовини, антиоксиданти, вітаміни в оптимальних кількостях і співвідношеннях. Окрім того, запропоновані підприємством премікси для свиней  не мають аналогів в Україні та мають всі необхідні сертифікати, які засвідчують їх якість.

Переваги преміксів для свиней від підприємства “Айкам":
- стимуляція імунної системи;
- покращення метаболічних процесів;
- попередження розвитку анемії і м’язової дистрофії;
- якісне функціонування репродуктивної системи;
- налагодження процесів обміну речовин;
- покращення смакових та поживних якостей м’яса.

Премікси для свиней мають необхідні речовини, які свині не можуть отримати зі звичайним кормом. Адже для здоров’я тварин необхідна певна кількість вітамінів, мікроелементів та інших харчових компонентів. Використання преміксів для свиней від підприємства “Айкам” - перший крок до ефективного тваринництва.

Ви можете не турбуватись про якість преміксів для свиней, адже компанія “Зооветеренарний цент” зарекомендувала себе на ринку як надійний партнер. Свідченням цього є те, що компанія отримала нагороду в номінації конкурсу серед підприємств України, зокрема «Товаровиробник року 2011» та «Зірка якості 2011».

Сьогодні, без преміксів для свиней сучасне свинарство не може бути конкурентоспроможним. Одним із напрямів удосконалення технології вирощування здорових тварин — використовування  преміксів для свиней. Така  їжа має виробничі та економічні переваги при товарному виробництві свинини та її споживанні.