Молоко — найпоширеніший продукт харчування. Це джерело компонентів для здоров’я і росту організму. Молоком люблять поласувати як діти, так і дорослі. На жаль, якість даного напою викликає занепокоєння у зв’язку із захворюванням молочних залоз у корів.

Мастит — це запалення молочних залоз, що викликає зниження молочної продуктивності і погіршення якості молока. Під час хвороби і після клінічного одужання втрата молока на одну корову складає в середньому 10-15% річного надою. А у деяких корів навіть при успішному лікуванні колишні надої взагалі не відновлюються. Найбільші збитки отримують молокопереробні підприємства. Домішки 5-10% молока від хворих прихованим маститом корів, роблять все молоко непридатним для переробки на сири і молочні продукти. 

Підприємство “Айкам” пропонує купити ветеринарні препарати, які здійснюють профілактику маститів у корів та повністю їх виліковують. Ми розробляємо лише якісні ліки, котрі неодмінно допоможуть вашій тварині. Підприємство пропонує широкий вибір медичних препаратів, зокрема “Ліпотом”, “Іхлюковіт”, “Діометр”, “Дифур”, “Дипромаст”, “Дієномаст” та інші. Ветеринарні препарати від підприємства “Айкам” володіють антисептичними, протипаразитарними, протизапальними діями, сприяють регенерації уражених тканин матки та молочних залоз.

Перевага ветеринарних препаратів компанії “Айкам” в тому, що вони не мають аналогів в Україні та Європі в цілому. Фахівці підприємства розробили препарат, що не містить антибіотик та не впливає на склад молока. Для прикладу, “Цідісепт-гель” ідеально підходить для лікування субклінічного маститу в корів. Дослідження показало, що використовуючи препарат, вдалося знизити захворюваність субклінічних маститів у корів більш як у сім разів. Застосування “Цідісепт-гелю”  сприяє підвищенню молочної продуктивності корів на 28%.

Також у продажі препарат “Цідісепт-аеро”, основним завданням якого є профілактика маститу, а саме активна профілактика з наданням лікувальної дії на ранніх етапах патології. Це  спеціалізований склад для профілактики розвитку маститів, призначений для обробки вим’я після доїння.

Переваги препарату “Цідісепт-аеро”:
- створює антимікробну дію;
- очищаючий пар дозволяє антимікробним речовинам діяти в важкодоступних місцях, де можуть накопичуватись патогенні мікроорганізми;
- володіє пом’якшувальними речовинами, які запобігають появі тріщин;
- захищає молочні залози від збудника маститу;
- екстракт каліфорнійського хробака усуває будь-яку алергічну реакцію;
- до складу препарату введений барвник, який вказує на факт обробки.

Мастит у корів, як і будь-яке інше захворювання легше попередити, ніж лікувати. Сьогодні підприємство “Айкам” пропонує нові методи боротьби з мікроорганізмами, які викликають це захворювання та допомагає ефективно боротися з маститом у корів.