Для підтримання здоров'я домашнім тваринам необходні правильний догляд і повноцінне харчування. Але найчастіше порушення умов утримання (вогкість, протяги), незбалансоване годування призводять до виникнення різних хвороб. У цьому випадку приходять на допомогу спеціальні ветеринарні препарати.

Якщо ви піклуєтеся про здоров'я тварин, вам варто уважно поставитися до вибору цих препаратів. Вони повинні бути ефективними і зручними в застосуванні. Ну і безумовно слід подбати про те, щоб вартість курсу лікування не була занадто високою.

Ексклюзивні ветеринарні препарати виробляє ТОВ "Айкам". Це комплексні антимікробні препарати, засоби для лікування маститів і гінекологічних захворювань, унікальні біонормалізуючі препарати на основі плаценти, препаратів селену.

Компанія "Айкам" здійснює виробництво продукції для різних видів тварин і птиці. Це високоефективні препарати для биків, корів, свиней, собак, котів, зайців, індиків, гусей і курей. Співпраця з науково-дослідними лабораторіями Воронезького Інституту фармакології, патології і терапії, Київського Інституту ветеринарії УААН, Харківської ОГЛВМ, Харківського ІЕКВМ дає можливість виготовити ту продукцію, яка відрізняється своєю ефективністю. За багаторічний період співпраці з даними лабораторіями компанія "Айкам" отримала стабільні результати за основними виробничими показниками.

Ви не знаєте, які саме препарати вибрати? Фахівці підприємства з радістю допоможуть вам. Досвідчені ветеринари проконсультують вас з питань вибору ветеринарних препаратів, залежно від поставлених цілей: профілактика захворювань, лікування хвороб різної патології, дезінфекція приміщень.

Вся продукція має відповідні сертифікати, що засвідчують їх якість.

 

Ветеринарні препарати, які не мають аналогів

Компанія "Айкам" надає вам можливість купити препарати, які не мають аналогів в Україні і Європі. Це ексклюзивні засоби, що забезпечують ефективну боротьбу з хворобами тварин. Їх дія спрямована на корекцію обмінних процесів, підвищення неспецифічної резистентності та профілактику стресів різної етіології.

Купуйте ветеринарні препарати виробництва компанії "Айкам" і даруйте тваринам здоров'я і довголіття!