Премікс - що це таке і з чим його їдять

Про те, для чого потрібні преімікси, знають практично всі. Вони збагачують харчування тварин усіма потрібними вітамінами і мікроелементами. Премікси представляють собою суміш біологічно необхідних активних речовин, які застосовуються для збагачення кормосумішей, комбікормів, раціонів і інших добавок. До складу преміксів входять різні вітаміни, ферменти, гормони, незамінні амінокислоти, антибіотики, заспокійливі засоби, лікувально-профілактичні препарати, антиоксиданти, ароматичні та смакові добавки. Склад певного преміксу залежить від його призначення. У цій статті ми поговоримо про те, як правильно вибрати премікси для свиней.

Останнім часом на ринку України з'явилося багато компаній, які пропонують купити премікси для свиней. Але серед численної кількості пропозицій не так легко знайти дійсно якісні премікси. Адже буває так, що на виробництві не дотримуються всіх технологічних тонкощів і вимог до виготовлення преміксів. У результаті ви купуєте неефективний продукт.

Запитайте, що ж робити? Все просто - купуйте у відомих перевірених виробників, що надають на продукцію всі необхідні сертифікати якості. Одним з таким виробників є компанія ТОВ "Айкам". Безліч сільськогосподарських підприємств змогли збільшити зростання господарських показників і свій прибуток завдяки використанню преміксів для свиней компанії "Айкам". Вся продукція підприємства характеризується ексклюзивністю.

Тепер докладніше про те, які саме премікси для свиней тут можна купити.

Премікси для поросят до чотирьох місяців «Здоров'я» 1%

Цей вітамінно-мінеральний премікс дозволяє збалансувати комбікорм поросят незамінними вітамінами і мікроелементами. Він забезпечує профілактику гіпо-та авітамінозів, пов'язаних з порушенням обміну речовин, мікотоксикозів. Премікс сприяє підвищенню перетравності і засвоєнню поживних речовин, формуванню корисної мікрофлори шлунково-кишкового тракту. Використовуючи премікс для свиней «Здоров'я», ви зможете:

- збільшити збереженість поросят в 1,5-3 рази;
- підвищити приріст ваги молодняку на 15-20%;
- знизити витрати на вирощування поросят до 25%;
- знизити ймовірність захворювання на рахіт, зоб, недокрів'я;
- значно поліпшити якість і харчову цінність м'яса і сала.

Премікси для свиней КС-4 1%

Премікси для свиней КС-4 1% забезпечують профілактику гіпо-та авітамінозів, пов'язаних з порушенням обміну речовин, мікотоксикозів, підвищують перетравність і засвоєння поживних речовин, формування корисної мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

Застосовуючи вітамінно-мінеральний премікс для відгодівлі свиней КС-4 1%, ви зможете:

- збільшити збереженість поросят в 1,5-3 рази;
- значною мірою збільшити прирости молодняку;
- знизити кількість захворюваності;
- зміцнити імунітет і обмінні процеси організму тварин.

Премікс для свиноматок «Хавронія» 1%

Вітамінно-мінеральний премікс для свиноматок «Хавронія» 1% дозволяє збалансувати раціон свиноматок всіма необхідними мікроелементами і вітамінами. Застосовуючи його, ви зможете:

- знизити вартість відгодівлі свиней до 25%;
- поліпшити якість і харчову цінність м'яса і сала;
- зменшити захворюваність на рахіт, зоб, недокрів'я, а також інші захворювання.

Компанія ТОВ "Айкам" надає вам можливість купити премікси для свиней за доступними цінами. Вся продукція має сертифікати якості.