Ультрамарин-ВЕТ барвник та стабілізатор якості води

Ультрамарин-ВЕТ барвник та стабілізатор якості води
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M3013039
 
Способи оплати: $ € ₴ - По домовленості! - ₴ € $
Способи доставки: ◄← Доставка по Україні →►

Характеристики

Фасування, л   1

Опис Ультрамарин-ВЕТ барвник та стабілізатор якості води

Ультрамарин-ВЕТ

(фарбник і стабілізатор якості води)

Ультрамарин-ВЕТ призначають для нейтралізації хлору, зниження загальної жорсткості питної води та зафарбовування води під час проведення вакцинації шляхом випоювання с/г птиці у птахівничих господарствах.

До складу препарату входять, г:

Натрію тіосульфат – 5,0;

Харчовий барвник Е 133 Діамантовий блакитний – 6,0;

Трилон Б – 4,0;

Дистильована вода – 85.

Основним джерелом води для птиці є водопровідна вода. На водопровідних станціях її знезаражують частіше всього препаратами, що містять хлор. При проведенні вакцинації птиці з питною водою виробники біопрепаратів рекомендують випоювати вакцину з водою, що не містить залишків хлору, оскільки останній може негативно впливати на вакцинний штам.

Натрій тіосульфат, що входить до складу препарату «Ультрамарин» нейтралізує хлор, і попереджає його руйнівну дію на вакцину. Відомо також, що водопровідна вода містить різноманітні солі у розчиненому стані.

Трилон Б (динатриєва сіль етилендиамінтетраоцтоваї кислоти) використовується як комплексоутворювач, регулятр рН, пом'якшувач води і хелатний агент. Створючи водорозчинний комплекс з кальцієм, магнієм, свинцем, цинком, міддю, кадмієм, залізом, ртуттю, марганцем, алюмінієм та іншими іонами полівалентних металів у широкому спектрі рН при температурах до 100оС. Механізм його дії оснований на «витягуванні» іонів металу з нерозчинних солей металів, з послідуючим їх заміщенням на іони натрію, майже всі солі якого чудово розчинняються у воді, до того незалежно від валентності металу 1 молекула трилону Б взаємодіє з 1 молекулою металу. Зв’язавшись з комплексоутворювачем, іони металів залишаються у розчині, але стають менш реактивними. Додавання до складу препарату «Ультрамарин» комплексоутворювача дає змогу підвищувати стабільність системи, забезпечити її екологічну безпеку, а також захистити вакцинний штам. Останній дуже чутливий до наявності іонів металів солей жорсткості та інших металів у воді, в присутності яких можуть послабитись імунологічні властивості вакцини, утворюючи нерозчинні сполуки, і випадати в осад, і руйнувати імунобіологічний препарат. Трилону Б у складі препарату знімає необхідність введення в склад консерванту – трилон Б провляє консервуючі властивості і застосовується для збільшення терміну придатності препарату.

Харчовий барвник Е 133 Діамантовий блакитний, що входить до складу препарату «Ультрамарин», є триаралметановим барником, що отримують з кам’яновугільної смоли методом органічного синтезу. Барвник практично не всмоктується з шлунково-кишкового тракту в організмі тварин і 95% Діамантового блакитного виводиться з організму разом з фекаліями. Барвник дозволений для використання у харчовій, косметологічній, фармацевтичній та інших галузях.

Спосіб застосування: 1 л Ультрамарин-ВЕТ на 1 000 л питної води.

Купити вакцини для птахівництва Ви можете звернувшись до менеджера-консультанта або заповнивши онлайн-форму замовлення.

З цим товаром також купують

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create