Лінкоміцин-Спектиноміцин 5/10 ветеринарний препарат

Лінкоміцин-Спектиноміцин 5/10 ветеринарний препарат
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M3013123
 
Способи оплати: $ € ₴ - По домовленості! - ₴ € $
Способи доставки: ◄← Доставка по Україні →►

Характеристики

Виробник   Альфасан

Опис Лінкоміцин-Спектиноміцин 5/10 ветеринарний препарат

Лінкоміцин0спектиноміцин 5/10 розчин для ін’єкцій

Опис: Безбарвний або світло-жовтий стерильний розчин.

Склад: 1мл препарату містить діючу речовину лінкоміцин (гідрохлорид) - 50 мг; спектиноміцин (сульфат) - 100 мг.

Фармакологічні властивості: Комбінація лінкоміцин-спектоміцин характеризується широким спектром дії завдяки синергічному ефекту.
Лінкоміцин - це лінкозамідний антибіотик, продукт життєдіяльності Streptomyces lincolnensis. Механізм дії – інгібування білкового синтезу на рівні рибосомної субодиниці 50S. Лінкоміцин діє на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми ( Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Bacillus anthracis, Corynebacterium spp., Actinobacillus spp., Bordetella spp., деякі види Nocardis та Actinomyces spp.). Особливо ефективний проти Serpulina hyodysenteriae та Mycoplasma spp..
Спектиноміцин - це аміноциклічний антибіотик, отриманий з Streptomyces spectabilis. Діє переважно на грамнегативні мікроорганізми ( E. coli, Pasteurella multocida, Salmonella spp., Clostridium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Haemophilus spp., Vibrio spp.), а також мікоплазми (Mycoplasma spp.). Механізм дії - інгібування білкового синтезу на рівні рибосомної субодиниці 30S.
Застосування: внутрішньом'язово:

 Телята: лікування тварин хворих на пневмонію та ентерит (пневмоентерит), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину.

В дозі 1 мл препарату на 10 кг маси тіла 2 рази на добу у першу добу лікування та 1 раз на добу протягом наступних 2-4 діб;

 Вівці: лікування тварин хворих на некробацильоз, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину.

В дозі 1 мл препарату на 10 кг маси тіла 1 раз на добу протягом 3 діб;

 Свині: лікування тварин хворих на ензоотичну пневмонію, дизентерію, ентерит, артрит, чуму свиней та вторинні бактеріальні інфекції при захворюваннях вірусної природи, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину.

В дозі 1 мл препарату на 10 кг маси тіла один раз на добу протягом 3-7 діб;

Собаки: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, шкіри та сечостатевої системи (такі як, пневмонія, фарингіт, ларингіт, бронхіт, піодермія, дерматит, абсцеси, цистит, метрит), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину. 

Коти: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, сечостатевої системи, абсцесах та інфікованих ранах, вторинних бактеріальних інфекціях при вірусних захворюваннях (панлейкопенія, пневмонія, ринотрахеіт), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину.

В дозі  і собаки, і коти 1 мл препарату на 5 кг маси тіла. Препарат вводять через кожні 12-24 години. Курс лікування може тривати до 21 доби.

Свійська птиця (курчата, індики): лікування птиці хворої на інфекцію альвеолярних мішечків, холеру, стафілококову інфекцію, синусит і гострий риніт, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до лінкоміцину та спектиноміцину.

Підшкірно! 0,5 мл препарату на 2,5 кг маси тіла 1 раз на добу протягом 3 діб.

Протипоказання: Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до лінкоміцину та спектиноміцину. Не застосовувати вагітним тваринам. Не вводити кролям, коням, мурчакам, а також курам-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям. Не застосовувати одночасно з пеніциліном, цефалоспоринами та макролідами.

Застереження: Забій тварин та птиці на м’ясо дозволяється відповідно через 15 (вівці, кози та свійська птиця) та 21 (телята, свині) діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Купити ветеринарні препарати Ви можете звернувшись до менеджера-консультанта або заповнивши онлайн-форму замовлення.

Відео

Лінкоміцин - спектиноміцин, Альфасан
Флакон, пакування, тара, антибіотик, Лінкоміцин, Спектиноміцин
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create