Ліптосейф Л ветеринарний препарат

Ліптосейф Л ветеринарний препарат
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M3013134
 
Способи оплати: $ € ₴ - По домовленості! - ₴ € $
Способи доставки: ◄← Доставка по Україні →►

Характеристики

Фасування, л   5, 1

Опис Ліптосейф Л ветеринарний препарат

Ліптосейф Л - комплекс вітамінів групи В, D3, Е, К, ферментів, бетаїну, лимонної кислоти і екстракту артишоку, забезпечує стимуляцію метаболічних процесів в організмі тварини, володіє детоксикуючою або гепатопротекторною, антистресовою, антибактеріальною  та ростостимулюючою дією.

Біотин, що є коферментом, і приймає участь у створені різних ферментних систем, що беруть участь у карбоксилюванні та утворенні макроергічних сполук. При його дефіциті знижується синтез білка, гальмується ріст хрящової тканини, вкорочуються і викривляються кінцівки і може розвиватися дерматит на нижніх частинах кінцівок, особливо підошв.

Бетаїн слугує донором метильних груп при метаболізмі, й тому має ліпотропний та гепатопротекторний ефект, зменшує небезпеку теплового стресу, підтримує внутрішньоклітинний водний баланс, та підвищує продуктивність тварин.

Лимонна кислота є незамінним учасником метаболічних прочесів, що дають організму 2/3 необхідної енергії - це цикл Кребса, або цикл трикарбонових кислот. Також підвищує кислотність (знижується рН) шлункового соку, посилює секрецію ферментів шлунку, покращує гідроліз поживних речовин, стимулює ріст ворсинок кишечнику, що сприяє пристінковому травленню та збільшує абсорбцію поживних речовин. 

Вітамін В1 (тіамін) приймає важливу участь в обміні вуглеводів і жирів, та функціонуванні циклу Кребса. Вітамін В2 є коферментом більше 60 флавопротеїнів, що беруть активну участь у тканинному диханні, окисненні амінокислот, глюкози, альдегідів та інших речовин. Вітамін В6 міститься у складі більш як 20 ферментів, під впливом яких у клітинах проходять процеси обміну амінокислот, синтез нуклеїнових кислот, приймає участь в утворенні катехоламінів (адреналіну і норадреналіну), попереджує нагромадження глутамінової кислоти у головному мозку. Вітамін В12 бере участь в еритроцитопоезі, синтезі метіоніну, холіну, нуклеїнових кислот, має ліпотропну дію, покращує функціонування печінки.

Кальцію пантотенат (вітамін В3) допомагає при синтезі коензиму А, що має головну роль у функціонуванні циклу трикарбонових кислот (циклу Кребса), вуглеводному і ліпідному обміні, синтезі лимонної кислоти, ацетилхоліну, жовчних кислот, фосфоліпідів, кортикостероїдів.

Холіну хлорид (вітаміну В4) приймає участь у створенні ацетилхоліну, що є медіатором нервового збудження. З жиру і холіну в печінці утворюються холінофосфатиди, які попереджають розвиток жирової дистрофії печінки, тому холін проявляє ліпотропну і гепатопротекторну дії.

Вітамін D3 приймає участь в обміні кальцію і фосфору, стимулює їх абсорбцію в кишечнику та реабсорбцію у нирках, синтез білків кісткової тканини і його мінералізацію.

Вітамін Е, як жиророзчинний вітамін, має високу антиоксидантну і радіопротекторну дію, бере участь у біосинтезі гема і білків, проліферації клітин та інших важливих процесів клітинного метаболізму.

Менадіон, або вітамін К, це вітамін коагуляції, або ще антигеморагічний вітамін. Основними функціями якого є забезпечення нормального звертання крові, підтримання основних функцій кровоносних судин і стійкості їх стінок, забезпечення нормальної роботи нирок. Приймає участь у всіх важливих енергетичних процесах, як джерело АТФ, і такої речовини як креатинфосфат. Нормалізує рухові функції шлунково-кишкового тракту, забезпечує нормальну діяльність м’язів. Сприяє кращому засвоєнню кальцію і повноцінному формуванні кісткової тканини (речовина остеокальцин).

Екстракт артишоку володіє жовчогінною (збільшує секрецію жовчі, та покращує її виведення з проток жовчного міхура), детоксикуючою і діуретичною дією. Детоксикуюча активність допомагає тваринам подолати харчовий стрес, зумовлений присутністю в кормах мікотоксинів, згірклих жирів і важких металів. Таким чином він запобігає імуносупресії, тим самим покращуючи продуктивність.

Показаний і птиці, і свиням.

Задають з питною водою у дозі 0,5 л - 1 л на 1000 л води згідно настанови по застосуванню.

Купити ветеринарні препарати Ви можете звернувшись до менеджера-консультанта або заповнивши онлайн-форму замовлення.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create