Інтесті - Флора ветеринарний препарат

Інтесті - Флора ветеринарний препарат
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M3013146
 
Способи оплати: $ € ₴ - По домовленості! - ₴ € $
Способи доставки: ◄← Доставка по Україні →►

Опис Інтесті - Флора ветеринарний препарат

ІНТЕСТІ-ФЛОРА

Гарантія здорового кишечника

Kanters special products, Нідерланди

Інтесті-флора – це кормова добавка, яка завдяки своїм складникам підвищує ферментативну діяльність кишечника. Вона нормалізує кишкову флору, пригнічує ріст і розвиток патогенних бактерій, таких як кишкова паличка, сальмонела і клостридія та проявляє імуностимулюючу дію. Таким чином, Інтесті-флора покращує конверсію корму, позитивно впливає на приріст і загальний стан здоров’я птиці.

Компоненти, що входять до складу Інтесті-Флори:

• Хелат міді

• Етанол

• Оцтова кислота

• Пропіонова кослота

• Молочна кислота

• Сорбінова кислота

• Глюкоза

• Інулін

• Демінералізована вода

Мікроелементи: хелат міді.

Хелати - це органічні сполуки, які забезпечують стабільність комплексів мінералів у кислому середовищі шлунку, в наслідок чого забезпечується висока доступність міді в кишечнику. Засвоєння мікроелементів збільшується в 5-6 разів при одночасному різкому зниженні токсичності у порівнянні з сульфатами и оксидами міді, що зазвичай використовуються в кормах.

Хелат міді володіє сильною антимікробною дією, особливо по відношенню до різних видів кишкової палички, сальмонел, стрептококів і інших патогенних бактерій. Крім цього мідь інтенсивно сприяє відновленню ворсинок епітелію кишечника, що сприяє збільшенню площі всмоктування поживних речовин. Мідь приймає участь у процесах метаболізму і є кофактором у понад 30-ти різних ферментних системах. Приймає участь у процесах засвоєння заліза, пов’язаних з утворенням гемоглобіну і формуванні еритроцитів, завдяки чому попереджує розвиток анемій; підтримує формування імунної системи, визначаючи активність прояву захисних реакцій при вірусних і бактеріальних інфекціях. Відомо, що сполуки міді у певних дозах діють бактеріостатично, протигрибково і антитоксично. У курчат бройлерів стимулюють ріст, а у курей несучок покращують несучість і якість яєць, посилють біотрансформацію білків корму в білки тіла, підвищують загальну резистентність організму сільськогосподарської птиці.

Органічні кислоти, що входять в склад Інтесті-Флора: пропіонова, молочна, оцтова і сорбінова,

• понижують pH в шлунково-кишковому тракті, пригнічують ріст патогенних бактерій, плісеневих і дріжджових грибків, створюючи сприятливі умови для розвитку «корисної» мікрофлори;

• покращують процеси травлення, стимулюючи активність травних ферментів;

• безпечні для організму тварини тому, що є природними метаболітами, розпадаються і виводяться з організму, не завдаючи шкоди;

• усувають можливість розвитку патогенних бактерій у питній воді.

Інулін є пребіотиком, який служить поживним середовищем для лакто- та біфідобактерій, ріст і розвиток яких витісняє популяцію патогенних бактерій із шлунково-кишкового тракту.

Показання

Препарат рекомендується для використання у різних напрямках птахівництва в тому числі для бройлерів, несучок, батьківського поголів’я, індиків та ін.

Застосовується для профілактики бактеріальних захворювань (як альтернатива антибіотикотерапії) при шлунково-кишкових захворюваннях, сальмонельозі, колібактеріозі, клостридіозі; для покращення роботи травної системи за рахунок відновлення ворсинок епітелію кишечника і стимуляції розвитку корисної мікрофлори.

Протипоказання

Препарат не випоюють одночасно з іншими добавками або препаратами.

Дозування

Птиці шляхом випоювання в дозі 1 л на 1000 л води.

При потребі дозування може бути збільшене до 1,5 л на 1000 л води.

Термін придатності: 24 місяці з дати виробництва.

Примітка

Перед застосуванням препарату рекомендується промити систему напування з допомогою Аква-Клін.

Купити ветеринарні препарати Ви можете звернувшись до менеджера-консультанта або заповнивши онлайн-форму замовлення.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create