Респур ветеринарний препарат - дезінфектант

Респур ветеринарний препарат - дезінфектант
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M3013151
 
Способи оплати: $ € ₴ - По домовленості! - ₴ € $
Способи доставки: ◄← Доставка по Україні →►

Опис Респур ветеринарний препарат - дезінфектант

Дезінфікуючий засіб “Респур” складається з:

алкілдиметилбензиламонію хлорид – 17,00%;

дидецилдиметиламонію хлорид – 7,75%;

біс(3-амінопропіл) додециламін – 12,00%;

полігексаметилгуанідіну гідрохлорид – 8,00%.

Респур проявляє бактерицидні властивості (грамнегативні та грампозитивні бактерії, у тому числі мікобактерії туберкульозу), фунгіцидні властивості (дрiжджi i дрiжджеподiбні грибки, грибiв що мають міцелій), віруліцидну дію (щодо збудників віспи птиці, ньюкаслської хвороби, інфекційного ларинготрахеїту птиці, інфекційного бронхіту курей, африканської чуми свиней та інші).

Респур застосовується для санітарної обробки та дезінфекції поверхонь та обладнання ферм по вирощуванню різних видів сільськогосподарських тварин і птиці (включаючи молочні ферми), для профілактичної, поточної, заключної та вимушеної дезінфекцій усіх видів тваринницьких і птахівничих приміщень, інкубаторіїв, інкубаційних і вивідних шаф, цехів по переробці птиці та яєць, забійних і м’ясопереробних цехів, транспортних засобів, холодильників, ветпунктів, амбулаторій, лабораторій, продовольчих ринків, інвентарю, тари, спецодягу та інших об’єктів і обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, у тому числі об’єктів, що знаходяться в межах санітарної зони.

Дезінфекцію проводять способом зрошення, протирання та спрямованого грубодисперсного (розмір часток 40-100 мк) розпилення поверхонь або аерозольним способом.

Профілактичну дезінфекцію проводять 0,05% розчином препарату (5 мл препарату на 10 л води), при витратах 0,1-0,3 л на м2. Експозиція складає 2-3 години.

Вимушену дезінфекцію проводять 0,4% розчином препарату (40 мл препарату на 10 л води) при витратах 0,1-0,3 л на м2. Експозиція складає 2-3 годин. Дезінфекцію тваринницьких приміщень при туберкульозі сільськогосподарських тварин проводять 1-2%-ним водним розчином препарату (100 - 200 мл препарату на 10 л води). Норма витрати розчину 0,5 л на 1 м2 площі при експозиції від 1 до 3 годин.

Аерозольну дезінфекцію проводять способом дрібнодисперсного (розмір часток 0,5-25 мк) аерозольного розпилення (затуманення) із застосуванням 0,5% робочого розчину препарату (50 мл препарату на 10 л води). При холодному затуманенні витрати становлять 5-10 мл на м3 об`єму. Експозиція складає 2-3 години. Гаряче затуманення – використовують 0,5% (50 мл препарату на 10 л води) розчин препарату при витраті 5-10 мл на м3 об`єму. Експозиція складає 2-3 години.

Зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі від мінус 40°С до 35°С.

Термін придатності – 5 років.

Термін придатності робочих розчинів препарату складає 15 діб, за умов зберігання в щільно закритій тарі при кімнатній температурі.

Купити ветеринарні препарати Ви можете звернувшись до менеджера-консультанта або заповнивши онлайн-форму замовлення.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create