Дорситраз ветеринарний препарат

Дорситраз ветеринарний препарат
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M3013152
 
Способи оплати: $ € ₴ - По домовленості! - ₴ € $
Способи доставки: ◄← Доставка по Україні →►

Опис Дорситраз ветеринарний препарат

Дорситраз

Концентрована емульсія для розведення у двох фракціях А і В для зовнішнього застосування.

До складу 1 л готового препарату (після розведення двох фракцій А і В) входять діючі речовини:

- амітраз - 125 г (12,5 %);

- циперметрин - 250 г (25,0 %).

Дорситраз – препарат інсекто-акарицидної дії. Активний щодо багатьох видів шкідливих комах та кліщів на різних стадіях розвитку (яйця, личинки, імаго). Фармакологічні властивості препарату зумовлені властивостями діючих речовин: амітраз та циперметрин.

Амітраз проявляє активність проти багатьох видів кліщів і комах. Діє на ектопаразитів, як контактна отрута, вражаючи нервову систему паразита, що призводить до надмірного нервового перезбудження, тремору та загибелі комах. Токсичну дозу амітразу комахи отримують при контакті зі шкірою та волосяним покривом тварин, оброблених препаратом. Також відомо, що амітраз затримує розвиток репродуктивних органів у самок комах.

Циперметрин – інсектицид кишково-контактної дії, активний щодо саркоптоїдних, іксодових, курячих кліщів, клопів, пухопероїдів, овечих рунців, вошей, бліх, волосоїдів, зоофільних мух, кровососних двокрилих комах і інших ектопаразитів тварин. Механізм дії циперметрина полягає у порушенні проникності клітинних мембран, блокуванні передачі нервових імпульсів, що викликає порушення координації рухів, параліч і призводить до швидкої загибелі ектопаразитів.

Застосувається для обробки тварин і сільськогосподарської птиці (кури, індики, свині, собаки коти) з метою захисту від ектопаразитів: іксодових та саркоптоїдних кліщів (в тому числі червоного курячого кліща), кровосисних двокрилих комах, зоофільних мух, вошей, волосоїдів та інших.

Дезінсекція і дезакаризація тваринницьких приміщень.

Купити ветеринарні препарати Ви можете звернувшись до менеджера-консультанта або заповнивши онлайн-форму замовлення.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create