Агіта 10 ВГ (Agita 10 WG) ветеринарний препарат

Агіта 10 ВГ (Agita 10 WG) ветеринарний препарат
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M3017782
 
Способи оплати: $ € ₴ - По домовленості! - ₴ € $
Способи доставки: ◄← Доставка по Україні →►

Характеристики

Фасування, г   400

Опис Агіта 10 ВГ (Agita 10 WG) ветеринарний препарат

Агіта 10 ВГ - інсектицидний засіб, що містить в якості діючих речовин тіаметоксам 10% і Z-9-трикозен (статевий феромон мух) 0,05%, а також лактозу і цукор. Являє собою водорозчинний дрібногранульований порошок бежевого кольору, без запаху. Після розчинення у воді утворює суспензію молочно-бежевого кольору.

Розфасовують по 100 г і 400 г у пластмасові банки місткістю 240 мл і 900 мл відповідно.

Фармакологічні властивості
Тіаметоксам, належить до групи неонікотиноїдів. Володіє контактною і кишковою інсектицидною дією відносно мух, бліх і тарганів. Блокує нікотин-ацетилхолінові рецептори постсинаптичних мембран нервових клітин, що призводить до загибелі комах. Препарат активний відносно комах, резистентних до фосфорорганічних інсектицидів, піретроїдів і карбаматами. Трикозен, статевий феромон мух, приваблює комах до місць нанесення препарату.

Дія Агіти починається через 3 - 5 хвилин після контакту комах з препаратом. За ступенем впливу на організм теплокровних тварин Агіта відноситься до малонебезпечних речовин, в рекомендованих концентраціях не володіє місцевоподрязнюючою і сенсибілізізуючою дією. Препарат токсичний для риб і бджіл.

Показання
Для знищення мух на об'єктах різного типу. Препарат можна застосовувати також для боротьби з тарганами і блохами.

Дози і спосіб застосування

Інсектицидний засіб Агіта 10 ВГ застосовують у вигляді розчину шляхом нанесення мазків або розпиленням на поверхню. Гранули розчиняють в трохи теплій воді згідно розташованої нижче схемою і опису кожного способу окремо. Розчин препарату повинен бути використаний відразу ж після його приготування, або протягом одного дня. Перед застосуванням розчину його слід дуже ретельно розмішати. Якщо процес обробки був припинений більш ніж на 30 хвилин, розчин Агіти 10 ВГ слід повторно перемішати. Приготований робочий розчин наносять в місцях бажаних комахами (теплі сонячні стіни приміщення, віконні рами, підвіконня, двері, опори, частини огорож, труби, молокопроводи та інші поверхні). На час проведення обробки слід вивести з приміщення тварин.

Метод обробки

Агіта 10 ВГ

Вода

Кількість полосок розміром 10х30 см

Площа підлоги приміщення

Нанесення мазків на поверхню

100 г

80 мл

не менше 8

40 м2

400 г

320 мл

не менше 30

160 м2

Розпилення на поверхню

100 г

800 мл

20 м2

400 г

3,2 л

80 м2


Нанесення мазків на поверхню. Для приготування робочого розчину в окремій ємності розчиняють 100 г гранул Агіти 10 ВГ в 80 мл води і ретельно розмішують для отримання однорідної суспензії. Приготованого робочого розчину достатньо для обробки приміщень з площею підлоги 40 м2. Розчин наносять пензлем на поверхню смужками розміром 10х30 см. Слід наносити не менше 8 смужок для обробки приміщень з площею підлоги 40 м2. При використанні інсектицидного засобу Агіта 10 ВГ, розфасованого в банки по 400 г, препарат змішують з водою з розрахунку 400 г Агіти 10 ВГ на 320 мл води і ретельно розмішують. Приготованого робочого розчину достатньо для обробки приміщень з площею підлоги 160 м2. Розчин наносять пензлем на поверхню смужками розміром 10х30 см. Слід наносити не менше 30 смужок для обробки приміщень з площею підлоги 160 м2. При відсутності зручних поверхонь для нанесення розчину, при наявності дерев'яних, оштукатурених і побілених поверхонь або внаслідок небажаність нанесення засобу безпосередньо на стіни і предмети інтер`єру розчин наносять на смужки картону або поліетиленової стрічки і прикріплюють їх до стін або підвішують до стелі. Термін інсектицидного засобу Агіта 10 ВГ при нанесенні мазків препарату на поверхню становить 6 - 8 тижнів.
Розпилення на поверхню. Для приготування робочого розчину в ємності апарату для обприскування розчиняють 100 г гранул Агіта 10 ВГ в 800 мл води і ретельно розмішують для отримання однорідної суспензії. Приготованого робочого розчину достатньо для обробки приміщень з площею підлоги 20 м2. При використанні інсектицидного засобу Агіта 10 ВГ, розфасованого в банки по 400 г, препарат змішують з водою з розрахунку 400 г Агіта 10 ВГ на 3,2 л води і ретельно розмішують. Приготованого робочого розчину достатньо для обробки приміщень з площею підлоги 80 м2. Безпосередньому обприскуванню слід піддати близько 30% поверхні стін і стелі. У свинарниках слід обприскувати поверхню стін на висоті більше 1,5 м від поверхні підлоги, а на фермах для великої рогатої худоби - на висоті більше 2 м від підлоги. Приміщення можна використовувати знову після висихання обприскати поверхонь. Термін інсектицидного засобу Агіта 10 ВГ при розпиленні препарату на поверхню становить 4 - 6 тижнів. Повторні обробки проводять по ентомологічним показаннями: при скупченні мух або постійному заліт їх у приміщення.

Побічна дія
При правильному використанні і дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються.

Протипоказання
Забороняється обробляти поверхні, з якими будуть стикатися продукти харчування або корм, годівниці та поїлки, а також поверхні, з якими можуть контактувати тварини. Препарат не слід наносити на брудні, сильно пористі, або свіжопобіленої поверхні. Не викидати залишки препарату в раковину або каналізацію.

Особливості застосування
Обробку необхідно проводити в халатах, гумових рукавичках, герметичних захисних окулярах і респіраторах. Не допускати потрапляння препарату на шкіру та слизові оболонки. Під час обробки забороняється приймати їжу, пити і курити. Після закінчення обробки слід вимити руки теплою водою з милом. У разі погіршення самопочуття негайно вивести постраждалого в добре вентильованих приміщеннях або на свіже повітря і звернутися до медичного лікаря. При попаданні інсектицидного засобу на слизову оболонку очей або шкіру рясно обмити їх водою. При випадковому проковтуванні препарату необхідно випити кілька склянок води, а потім прийняти 10 - 20 таблеток активованого вугілля. При необхідності звернутися до лікаря. Невикористаний розчин утилізують як небезпечні відходи. Спеціального антидоту не існує, у разі отруєння препаратом слід застосовувати симптоматичне лікування.

Умови зберігання
У сухому, захищеному від прямих сонячних променів і вологи, недоступному для дітей і домашніх тварин, включаючи птахів, місці. Окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від мінус 10ºС до плюс 30ºС. Термін придатності - 5 років.
 
Виробник
КВІЗДА ГмбХ (KWIZDA GmbH), Австрія.
 
Авторські права
Новартіс Енімал Хелс (Novartis Animal Health doo), Словенія.

Відео

Агита - эффективное средство против мух!
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create