Ентеронормін - унікальний пробіотик

Ентеронормін - унікальний пробіотик
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару Е-40
 
Способи оплати: $ € ₴ - По домовленості! - ₴ € $
Способи доставки: ◄← Доставка по Україні →►

Характеристики

Фасування, г   40 г + 200 мл, 500, 5000

Опис Ентеронормін - унікальний пробіотик

Ентеронормін – пробіотик, або ще синбіотик, що містить життєздатні молочнокислі та спорогенні бактерії в унікальному симбіозі (Enterococcus spp., Lactobacillus spp., Bacillus subtilis spp.) з додаванням пребіотичного хітозану та пептону для ще кращої дії і результату.

Завдяки корисним молочнокислим бактеріям підвищується опірність організму до патогенної мікрофлори, підвищується продуктивність тварин завдяки кращому засвоєнню поживних речовин.

Економічний ефект при використанні Ентеронорміна полягає в збереженні молодняка, вищих продуктивних показниках, продовженні продуктивного періоду, та відсутності додаткових витрат на лікування шлунково-кишкових розладів.

Активізуються захисні сили організму, покращується обмін речовин.

Застосовуватися Ентеронормін може будь яким тваринам і не тільки в шлунково-кишковому тракті (є успішний досвід застосування і в легенях, і навіть в матці).

Маємо чудові відгуки при застосуванні у бджільництві, і навіть при силосуванні кормів.

В домашньому господарстві зручно застосовувати фасування препарату по 4 гр, попередньо розчинивши у воді і настоявши 12-16 годин (для збільшення активності пробіотичних культур). 1 фл достатньо на 1 тварину на день, зазвичай дачу Ентеронорміну повторюють пару днів.

Накопичений величезний досвід застосування в різних областях сільського господарства – телефонуйте, допоможемо підібрати дозування в кожному конкретному випадку!

З цим товаром також купують

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create