Дезосан Вігор сухий дезінфектант

Дезосан Вігор сухий дезінфектант
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M3901078
 
Способи оплати: $ € ₴ - По домовленості! - ₴ € $
Способи доставки: ◄← Доставка по Україні →►

Характеристики

Фасування, кг   10

Опис Дезосан Вігор сухий дезінфектант

Дезосан Вігор -

порошок для сухої дезінфекції

 
У складі 1 кг препарату:

-   кальцію ортофосфату - 42%;

-   міді сульфату пентагідрату  - 2,0%;

-   заліза сульфату  гентагідрату  - 1,0%;

-   хлораміну  - 0,2%;

-   кальцію сульфату дигідрату  - 45%;

-   алюмосилікати (каолін) - 9,7%;

-   ароматизатор  - 0,1%

     Дезосан Вігор проявляє наступні дії: бактерицидну (Е. соlі, Salmonella spp., Staphylococcus aureus, Streptococcus spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., Mycoplasma spp., Pseudomonas spp.), фунгіцидну (Aspergillus flavus, Aspergillus niger Aspergillus fumigatus), віруцидну (корона віруси та парвовіруси).

    Дезінфекційний засіб володіє абсорбуючою дією (чудово абсорбує вологу у місцях застосування), поглинає неприємні виробничі запахи аміаку (на 40 – 80% знижується його концентрація після обробки), сірководню, метану та інші шкідливі виділення та гази.

    
Дезосан Вігор
, як порошок для дезінфекції, застосовують при санітарній обробці виробничих приміщень по утриманню тварин, пунктів забою та переробки, для обробки автомобільного транспорту, в якому перевозять тварин і птицю та будь-яких інших об'єктів,  що підлягають ветеринарному нагляду та контролю. Обробляють клітки де вирощують хутрових звірів, голуб’ятні де утримують голубів, тощо.

   Це ефективна профілактика розповсюдження шлунково-кишкових та респіраторних захворювань!

    Власне саму дезінфекцію та санацію проводять після очищення поверхонь об’єктів знезараження, рівномірного посипаючи поверхню з розрахунку 50 - 100 г/м2.

   Зазвичай таку обробку в присутності тварин проводять 1 раз на тиждень у виділений санітарний день! На об’єктах що має низький рівень гігієни і високий інфекційний ризик – такі обробки проводять 2 – 3 рази на тиждень!

   Перед постановкою тварин або посадкою птиці засіб для дезінфекції Дезосан Вігор застосовують з розрахунку 100 г/мі так 2-3 доби, а надалі в присутності тварин 1 раз на тиждень 50 г/м2  .

   Родильні відділення рекомендовано обробляти кожного дня розраховуючи 50 г/м2, а також обтирати шкірні покрови новонароджених поросят.

   При утриманні тварин на глибокій підстилці, перед її поновленням, рекомендуємо застосувати сухий дезінфектант один раз на тиждень в максимальній дозі 100 г/м2.

    Завдяки дезінфекційному засобу Дезосан Вігору проводять профілактику від кокцидіозу, контролюється поява овоцист кокцидій в підстилці.

   Регулярне застосування знищує личинки комах та мух!

   Не має негативного впливу на якість шкіри кінцівок, пальців, стоп, ратиць, тощо.

    Не застосовувати у вівчарстві!

   Термін зберігання 2 роки, в оригінальній упаковці при температурі від 5оС до 30оС у сухому, захищеному від світла місці.

   Випускається в поліетиленових пакетах по 10 кг.

Скрытый текст

Відео

Застосування Дезосан Вігор

З цим товаром також купують

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create