Ентеронормін - унікальний пробіотик для бджільництва

Ентеронормін - унікальний пробіотик для бджільництва
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару Е-бдж-10
 
Способи оплати: $ € ₴ - По домовленості! - ₴ € $
Способи доставки: ◄← Доставка по Україні →►

Характеристики

Фасування, г   40 г + 200 мл, 400 г + 2000 мл, 800 г + 4000 мл

Опис Ентеронормін - унікальний пробіотик для бджільництва

Рекомендації по застосуванню

ветеринарного пробіотичного препарату "Ентеронормін" у бджільництві

    На благополуччя пасіки, стан кожної окремої бджолосім’ї, та якість продукції що виробляють бджоли, негативно впливає цілий ряд факторів -  забруднення навколишнього середовища, масове застосування різноманітних хімічних сполук у рослинництві, присутність збудників інфекційних та інвазійних хвороб, неконтрольоване застосування антибактеріальних препаратів.

    Для бджолярів все більше актуальнішим стає отримувати безпечну екологічну продукцію бджільництва (наприклад, мед що не містить антибіотиків), посприяти стимуляції розмноження та підвищити стійкість бджіл до різноманітних збудників хвороб, захистити від несприятливих умов довкілля. Тому виникає необхідність в застосуванні певних засобів, що мають натуральне походження і можуть ефективно допомогти, до таких слід віднести пробіотики.

    Ветеринарний пробіотичний препарат Ентеронормін – це комплекс корисних молочнокислих бактерій (мікроорганізмів), таких як Lactobacillus spp., Bacillus subtilis, Enterococcus spp., хітозан, пептон та цукор. Це водорозчинний порошок що має колір від білого до сіро-жовтуватого або сіро-зеленуватого відтінку.

    Молочнокислі бактерії у препараті Ентеронормін підібрані так, що мають максимальну здатність до виділення молочної кислоти, корисних ферментів, необхідних вітамінів, стимуляторів і модуляторів імунної системи, та інших біологічно активних речовин.

    Ентеронормін активно формує нормальну мікрофлору, приймає участь в активізації захисних сил організму бджоли, стимулює розвиток та продуктивність бджолосімей, проявляє антагоністичну (пригнічує) активність до широкого різноманіття патогенних бактерій та грибків.

    Широке застосування пробіотику на виробництві довели безпеку та високу ефективність, як терапевтичну, так і лікувальну. Тому Ентеронормін застосовують для:

    - підготування бджолиних сімей до весняно-літнього періоду (покращення життєдіяльності організму, стимуляція активного та інтенсивного медозбору, підвищення активності відкладання яєць бджоло-маткою, посилення захисту від збудників інфекційних хвороб бактеріального та грибкового походження, таких як: американський та європейський гнилець, парагнилець, сальмонельоз, аспергільоз, аскофероз, нозематоз та ін.);

    - осінньої обробки бджолосімей (зменшення кількісті помору бджіл під час зимівлі, профілактика щодо збудників бактеріальних і грибкових хвороб, зміцнюється стійкість та сила бджолиних сімей, сприяє більш ранньому та інтенсивному обльоту бджіл).

    Пробіотик Ентеронормін для застосування у бджільництві, випускається у флаконах 30 мл, масою 4 г, що розраховано на 1 бджолосім’ю, та маємо нову форму фасування – 40 г флакон ємністю 300 мл, на 10 бджолиних сімей.

    Перед безпосереднім використанням, потрібно активізувати мікроорганізми препарату, та вивести їх із «сплячого» стану, тому у флакон необхідно добавити (30 мл або 300 мл відповідно) сирої питної воду (обов’язково не хлорованої) інтенсивно збовтати і настояти 12-16 годин при кімнатній температурі. Тільки таким чином підготовлений розчин препарату задають бджолам:

    - додаючи до цукрового сиропу для підгодовування або у воду для випоювання. При профілактиці рекомендовано курс 2 доби із розрахунку 4 г на бджолину сім'ю на 1 добу. При лікуванні курс триває 4 - 6 доби.

    - обприскуючи рамки з бджолами з обох сторін та стінки кожного вулика.  Для цього 30 мл активованого засобу (один 4-х г флакон) потрібно розвести до 400 мл питною, сирою та нехлорованою водою (доза в 4 г на одну сім'ю). Рекомендований курс – 2 доби.

    Ентеронормін застосовують у комплексі з хімічними засобами при обробці бджолиних сімей проти вароатозу (кліща Вароа), обприскуючи рамки та стінки вулика за вище вказаною схемою, вже після обробки хімічними засобами.

Зробіть щасливими Ваших бджілок!!! 

З цим товаром також купують

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create