Американці вивели стійких до вірусів свиней!

Американці вивели стійких до вірусів свиней!


В Америці, один із світових лідерів в області генетики спільно з Університетом штату Міссурі, створили перших свиней, що стійкі до репродуктивного та респіраторного синдрому свиней (PRRSv).

Використовуючи технологію монтажування генів, їм вдалося вивести свиней, що не виробляють конкретний білок, необхідний для поширення вірусу у організмі свині. Проведені дослідження продемонстрували резистентність (стійкість) свиней до вірусу PRRS при прямому контакті, такі тварини не хворіють і продовжують нормально набирати вагу тіла.

Як відому, вірус PRRS є одним із значущих захворювань свиней, з якими стикаються багато підприємств, результатом чого є репродуктивна недостатність, зниження приростів і уповільнення зростання, а можлива й передчасна смерть.

Виробництво стійких свиней є значним проривом у боротьбі з цією страшною хворобою свиней, і генетики заповзято розвивають цю технологію майбутнього, що зможе стати доступною для підприємців протягом найближчих 5 років.

Дана технологія має величезний потенціал, усунути в майбутньому вплив захворювання на тварину, поліпшити їх стан, підвищити продуктивність свиноферми, що в кінцевому підсумку допоможе мати ще більший глобальний попит на продукти зі свинини у майбутньому.

Результати дослідницького університету  спільно з генетиками були опубліковані в Nature Biotechnology від 7 грудня.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create