Ген резистентності до антибіотиків виявили і у Данії

Ген резистентності до антибіотиків виявили і у Данії


Ген стійкості до антибіотиків, або так зване поняття  «остання надія», коли інші препарати вже не працюють, віднедавна виявленого у свиней, м’ясі бройлерів і людини в Китаї, в даний час був виявлений і в Данії.

Дослідження проводились в Національному інституті продовольства технічного університету Данії, які були в змозі швидко створити уявлення про ситуацію в країні, бо багато бактерії мали свій ДНК-профіль, де відображався весь їх геном.

З 2009 року даний інститут створює комп'ютерну базу даних, яка здатна швидко порівняти геноми і ДНК-профілі бактерій та  ототожнити результати з висновками  усього світу.

Новий ген стійкості, так званий mcr-1, набуває резистентності до колістину, роду протимікробних поліміксинів, які в останній час використовуються для лікування інфекцій викликаних Г (-) бактеріями, такими як E.Coli і Klebsiella.

Приблизно 3000 Г (-) бактерії (раніше були відображені в базі даних за допомогою секвенування геному) були переглянуті, щоб побачити, чи присутній в них ген mcr-1.

Результати показують, що ген mcr-1 був знайдений у одного пацієнта, який страждав від зараження крові в 2015 році, в п'яти зразках харчових продуктів, які були імпортовані у 2012-2014. Всі ці бактерії були полірезистентні і містили ген mcr-1, який може ще більше ускладнити лікування.

ThePigSite

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create